8

Jak se EverBlock dostal z New Yorku na Slovensko?

Na Facebooku právě jedna paní řešila dilema, jak si rozdělit s dcerou pokoj. Jak oddělit jeden prostor tak, aby v případě, že je to omrzí, nemuseli nic bourat a nepotřebovali povolení od správce bytu.

Něco komfortního, nenáročného, co zvládnou i ženy a nepotřebují řemeslníky. A ideálně, pokud to nebude navěky, žádné tvárnice ani fixní stěny. Krátce předtím jsem se s úžasem poprvé podíval na video se systémem EverBlock. Do té doby jsem nikde nic podobného neviděl. Hned jsem si vzpomněl, jak elegantně bych to zvládl se systémem EverBlock.

A tehdy mě napadla myšlenka představit tento americký vynález lidem na Slovensku. Mnohým by vyřešil podobný problém a také spoustu dalších potíží a posloužil roky. Viděl jsem v něm obrovské využití. A navíc jsem si uvědomil, že dnes si koupím kostky, postavím stěnu, zítra mě přestane bavit, zatoužím po změně, udělám si z ní v létě posezení na terase, taburetky a stůl, příště dětem něco veselého do pokoje, za rok si v kanceláři předělím prostor, potom na firemní akci barový pult… a tak dále a tak dále. Páni, vždyť to je paráda!

Nic podobného jsem nejen na Slovensku, ale ani v okolních zemích nenašel. Našel jsem pouze kupu článků ve smyslu „V Americe realita, u nás pouze sen“. Tak jsem si řekl, že tento sen je můj. Více jsem nepotřeboval. Hned jsme spolu s kolegou Viktorem oslovili výrobce.

A tak vám tuto světovou novinku přinášíme z New Yorku. Stali jsme se exkluzivním agentem pro Česko a Slovenko.

Peter a Viktor, EverBlock

Peter Podobek

peter@everblocksystems.sk l +421 908 564 323

Viktor Szomolay

viktor@everblocksystems.sk l +421 905 264 598